1 2 3 4 5 6 7 8  Faqa aktuale: 1   >> Para   Postimi i fundit

Gjirokaster

Shes dhi rrace mallteze dhe dhamasku...

shes dhi rrace mallteze me dhamasku.te reja ne mosh te ardhura nga greqia dhe te mirembajtura.prodhuese te mira qumeshti,pjellja e tyre eshte dy her ne vit dhe bejn shumica e tyre ...

Zona:zenelaj Cmimi:0

Tirane

pitbull rrac e paster ...

Pitbull klysha rrac e paster me te gjitha garancit....

Zona:tiran Cmimi:300

Tirane

Shesh qen MALTEZ 100 rac e paster...

Shes qen maltez 100% i paster.te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit...

Zona: Cmimi:300

Tirane

Kelysha Samoyed (Husky)...

Shiten kelysha Samoyed te lindur ne 17mars. Jan race e paster Sbieriane. Shume te bukur dhe dashur me familjet. Jane gjithashtu dhe te pershtatshem si per vila dhe per apartamente....

Zona:Rruga Hoxha Tahsin Cmimi:30000

Shkoder

kerkojme nje qen...

kerkojme nje qen .ka humbur sot ne mengjes ne pedonale .ai qe e gjen ka nje shume parash prej 20.000...

Zona:pedonale Cmimi:20000

Tirane

Adoptim koteleje...

pershendetje.Jam nga tr dhe dua te adoptoj nje kotele 1 ose 2 muajshe (femer) mundesisht rrace.Nese ka ndonjeri te me kontaktoje ne adresen e e-mailit [email protected] F...

Zona: Cmimi:0

Tirane

Kelyshe Akita Inu 100% rrac e paster...

Priten kelysh nga qente Akita qe jane ne foto. Femra eshte ajo me ngjyre pak me te zbehete. Te dy qente jane 100% te paster femra ka prindrit te ardhur nga Japonia ndersa mashkulli...

Zona:Qender Cmimi:400

Kukes

kerkoj dhi per blerje...

kerkoj dhi per blerje qmimi me marveshje dhit duhet te jet te kuqe pres shites serioz...

Zona: Cmimi:0

Korce

Kerkoj 2 keca te rraces spanjolle murciana (femra ) ...

Kerkoj 2 keca te rraces spanjolle murciana (femra ) mundesisht pa brire , Te interesuarit te kontaktojne ne nr telefoni : 0665507516....

Zona: Cmimi:0

Shkoder

Blej kelysh femer cane corso italjane...

blej nje kelysh Cane Corso te jet i vaksinuar, te ket dokumentat, te jet i pastruar nga parazitet, te mos jet me shum se 150 mij lek...

Zona: Cmimi:0

 1 2 3 4 5 6 7 8  Faqa aktuale: 1   >> Para   Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe