Oferta Pune   -    Kerkesa - kerkoj vend pune    Elbasan - kerkoj vend pune jashte shtetit

kerkoj vend pune jashte shtetit per cfare do lloje pune ska pretendime disponoj patente te clasit c dhe dokumente te rregullta qendrimi ne eu pres vetem oferta serioze tel 00306946583161

Elbasan 2   00306946582161  Cmimi 0  Adresa ne harte
Eshte lexuar 505 here    21/01/2013 (11:03) about 3 years ago

Kontakto me E-Mail

Per te derguar e-mail Regjistrohu

Elbasan - kerkoj pune ne elbasan....

Pershendetje te gjitheve ! Jam nje vajze 17 vjecare dhe kerkoj pune ne qytetin e Elbasanit.Jam me rezultate te mira ne mesime dhe kerkoj nje pune me ...


Elbasan - Kerkoj pune si rrobaqepese....

PERSHENDETJE !!! JAM SHPETIMJA NGA ELBASANI,KERKOJ NJE VEND PUNE SI RROBAQEPESE NE ELBASAN.KAM MBARUAR NJE KURS PROFESIONAL PER KETE DEGE KU KAM MARR...


Elbasan - Kerkoj pune....

Kerkoj pune brenda qytetit te elbasanit jam e interesur dhe per vellain tim i cili esht mekanik-elektroauto shum i mire ka 7 vjet eksperience pune...Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe