Immobiliare - Shtepi

 » Dyqane dhe Lokale me Qera(88)
 » Dyqane dhe Lokale ne Shitje(120)
 » Shitje Trualli ose Toke(124)
 » Shtepi me Qera(288)
 » Shtepi ne Shitje(559)

   Oferta Pune

 » Kerkesa - kerkoj vend pune(226)
 » Oferta - ofroj vende pune(525)
 » Oferta - Stazhe Internship(1)
 » Oferta Kurse Profesionale(40)

   Makina dhe kamiona

 » Fuoristrada(46)
 » Furgona(18)
 » Kamiona(30)
 » Makina pune(34)
 » Motora - Motorcikleta(31)
 » Pjese kembimi dhe oficina(12)
 » Vetura(274)

   Sherbime

 » Ndertime dhe Ristrukturime(28)
 » Organizime festash(24)
 » Sherbime Profesionale(56)

   Tregu

 » Artikuj te ndryshem(100)
 » Kafshe e shpende(63)
 » Kompiutera dhe Elektroshtepiake(69)
 » Mobilje te ndryshme(29)

   Turizem

 » Bar Dhe Restorante Shqiptare(46)
 » Diskoteka Dhe Klube Nate(3)
 » Hotele Shqiptare(15)
 » Koncerte Dhe Party(0)
 » Vende Me Vlera Turistike(1)

Tirane - Shitet Ford Focus 1.8 TDdi..

Ford Focus 1.8 TDdi 85kw nafte viti 2002 Makina eshte ne gjendje perfekte me asnje lloj problemi E gatshme per cdo llo...

Tirane - Frigorifer gjeneral elektrik..

shitet frigorifer gjeneral elktrik i ri amerikan, ngjyre e bardhe me dy dyer , teper cilesor ,i sapo ardhur nga greqia ...

Tirane - Orendi shtepie te ndryshme..

shiten dy krevate dopjo te rinj, nje televizor ,nje kompjuter hd acer 32, nje mbajtse tavoline, nje frigorifer ,nje lava...

Durres - Kerkoj te punesohem..

kam mbarurar shkollen e mesme profesionale per albtelekom kam eksperienca te ndryshme ne pun ...

Tirane - lancia Y(ypsilon) ..

makina e modifikuar ne limitin e sportivitetit ,disqe alumini,kondicioner,ngjyra blu,viti 2001 benzine....

Tirane - Vile 500m katror plus dyqan 60m ..

shes vile plus dyqan cmimi 300 mij euro i padiskutueshem me cerfitikat pronsie hipotek leje ndertimi dhe cdo gje qe i pe...

Tirane - PARR SHPK CERCA 1 MEDICO AZIENDA..

PARR Sh.p.K, societą di gestione crediti con sede a Tirana, ricerca 1 medico aziendale. Si richiede una buona conoscenz...

Korce - Freze Prashitese ( per Patate,Fa..

Freze me dy grupe per prashitjen e rreshtave te patateve ,fasuleve dhe misrit.Kjo freze kyren kater funksione ne te njet...